Pět nových zážitků!

Už 500 párů prožilo v našich prvních pěti pokojích noc, která jim změnila životy a vnímání slova hotel.

15. června otvíráme dalších pět – nových a intenzivních. My jsme z nich nadšení a těšíme se, co si o nich budete myslet Vy.

A navíc chceme, aby byly plné – ideálně hned od začátku, jako těch prvních pět!

Staňte se na jednu noc někým jiným!

Zažijte Anybody.
 • Pokoj inspirovaný filmem Sladký život

  Čtyři tváře Říma

  Noční Řím – to jsou nekonečné večírky bohémy, koupele v šampaňském i tiché momenty v zapomenutých romantických čtvrtích. Zažijte všechny podoby města lásky v roli světové Superstar, která utíká před světly reflektorů, ale naprosto nečekaně také potkává lásku – hned se čtyřmi různými tvářemi!

 • Pokoj inspirovaný filmem Kráska dne

  Skrytý půvab hříchu

  Utajený klub jen pro zasvěcené, plný svébytných rituálů, masek a hábitů, ale taky divoké zábavy v neonovém světle? Právě dnes se otvírají jeho dveře a Vy máte šanci nakouknout dovnitř a společně se rozhodnout, jak hluboko ze studnice vlastní touhy jste připravení ochutnat!

 • Pokoj inspirovaný filmem Muž z Acapulca

  Hra se sny

  Ztratit se uprostřed džungle v magickém světle neznámých souhvězdí? Usínat v houpací síti nad rozbouřenou Niagárou? Tisíc a jedno dobrodružství čeká na Vaši odvahu, ve světě, kde jedinou hranicí je Vaše společná fantazie. Bojíte se snít, jen proto, že by se Vám sen mohl splnit?

 • Pokoj inspirovaný filmem Faster, Pussycat! Kill! Kill!

  Nasaď mi pouta

  Už jste někdy cítili dotek ocelové bouchačky na vlastní holé kůži? Připravte se na adrenalinovou jízdu zakázanou čtvrtí města, kde platí jediné pravidlo – buď ty nasadíš pouta mě, nebo já tobě! Za hranou zákona čeká neprobádané území – objevte ho spolu!

 • Pokoj inspirovaný filmem Barbarella

  Transgalaktický rande

  Přistaňte na planetě zábavy a fantazie a zažijte naprosté předávkování smíchem a radostí! Bláznivé setkání dvou různých planetárních druhů po ztroskotání mezigalaktické rakety se změní ve vesmírné rande snů – a Vy budete u toho, uprostřed pokoje plného světel, kosmických rostlin a raketových modulů!

Cena zahrnuje 1 noc pro 2 osoby se snídaní.
Od - do:
Cena:
Cena s dárkovým kupónem: