Jak nás můžete kontaktovat?

(+420) 773 264 144 hotel@anybody.cz
Čas příjezdu
od 14:00
Čas odjezdu
do 10:00
?
Co si tak dopřát společného času v Anybody ještě víc? Čas odjezdu je možné posunout až na 12:00. Lze tak uskutečnit přímo v průběhu check-in procesu. Posun odjezdu je zpoplatněn.

V průběhu Vašeho pobytu se na nás můžete 24/7 obrátit skrze telefonní číslo, které naleznete přímo v pokoji. Budeme Vám plně k službám!

Mimo dobu pobytu jsem tu pro Vás já osobně, Váš hoteliér Adam. Chcete-li mi něco sdělit, kontaktujte mě na uvedeném čísle či mailu, nebo mi nechte vzkaz přímo zde v našem kontaktním formuláři.

Děkuji a těším se na Vaše podněty!

Jak se k nám dostanete?

Anybody se nachází přímo v historickém centru Brna, v nově rekonstruovaném barokním paláci na vrchu Zelného trhu. Adresa je Zelný trh 10 , dům se ukrývá za barokním sousoším a poznáte ho podle sousedství s divadlem Husa na provázku. Stačí projít vstupním portálem a vyjet výtahem do 3. patra. Ale pozor – už dole v průchodu se nachází odbavovací kiosek.

Zelný trh 10

Autem

Nejbližší parkování je v  OC Špalíček , odkud dojdete do Anybody za pouhé 3 minuty pěšky. Nevýhodou je, že je parkoviště zavřené v noci. (Adresa a cena, otevřeno 7-24). Druhou možností je parkovací dům DOMINI PARK , odkud to k nám máte za 6 minut, zato je otevřeno nonstop.

Taxi

Adresa pro cestu taxi je Zelný trh 10. V Brně můžete používat služby taxíků vcelku bez obav. Doporučit můžeme kupříkladu službu Liftago. Upozornění: služba Uber v Brně neoperuje.

Vlakem

Z hlavního nádraží je to k Anybody pouhých 6 minut pěšky, nejprve po hlavní Masarykově třídě a poté doleva na náměstí Zelný trh. Nebo se můžete přiblížit jednu zastávku šalinou číslo 4 a 9 - zastávka Zelný trh.

Letadlem

Letadla přistávají na Letišti Brno . Do centra Vás dostanou autobusové spoje E76 (denní) nebo N89 (noční) na vlakové hlavní nádraží – odtud se dostanete podobně jako po cestě vlakem. Doba jízdy je vždy cca 20 minut.

Autobusem

Autobusy v Brně většinou zastavují u  hotelu Grand. Odtud je to k Anybody pouhých 9 minut pěšky, nejprve k Hlavnímu nádraží, pak po hlavní Masarykově třídě a poté doleva na náměstí Zelný trh.