Jak nás můžete kontaktovat?

(+420) 773 264 144 hotel@anybody.cz
Čas příjezdu
od 14:00
Čas odjezdu
do 10:00
?
Co si tak dopřát společného času v Anybody ještě víc? Čas odjezdu je možné posunout až na 12:00. Lze tak uskutečnit přímo v průběhu check-in procesu. Posun odjezdu je zpoplatněn.

V průběhu Vašeho pobytu se na nás můžete 24/7 obrátit skrze telefonní číslo, které naleznete přímo v pokoji. Budeme Vám plně k službám!

Mimo dobu pobytu jsem tu pro Vás já osobně, Váš hoteliér Adam. Chcete-li mi něco sdělit, kontaktujte mě na uvedeném čísle či mailu, nebo mi nechte vzkaz přímo zde v našem kontaktním formuláři.

Děkuji a těším se na Vaše podněty!

Jak se k nám dostanete?

Anybody se nachází přímo v historickém centru Brna, v nově rekonstruovaném barokním paláci na vrchu Zelného trhu. Adresa je Zelný trh 10 , dům se ukrývá za barokním sousoším a poznáte ho podle sousedství s divadlem Husa na provázku. Stačí projít vstupním portálem a vyjet výtahem do 3. patra. Ale pozor – už dole v průchodu se nachází odbavovací kiosek.

Zelný trh 10

Autem

Co se týče parkování doporučujeme využít jeden z parkovacích domů v blízkém okolí paláce, máme radost, že se tak zdroje vrací zpět komunitě, jelikož se ve 2. a 3. variantě jedná o městské projekty:

2 min: Doporučujeme pro blízkost (vjezd je možný trasou pouze dle informací na webu parkovacího domu).
Parking: Garáže OC Velký Špalíček
Dominikánská 352, 602 00 Brno-střed

4 min: Doporučujeme pro prostředí, poměr výkon/cena a procházku k hotelu.
Parking: Domini park
Husova 712/14a, 602 00 Brno

6 min: Doporučujeme pro cenu.
Parking: PINKI park
Kopečná 998/24, 602 00 Brno-střed

V čase sobota 0:00 až neděle 24:00 je možné parkovat na modrých zónách mimo samotné centrum zdarma.
Vzhledem k regulaci vjezdu do samotného centra Brna, Vám můžeme zařídit krátkodobý vjezd na 30 min, např. k vyložení zavazadel. V takovém případě potřebujeme znát předem SPZ vozidla a čas příjezdu.

Taxi

Adresa pro cestu taxi je Zelný trh 10. V Brně můžete využívat služby taxíků vcelku bez obav. Doporučit můžeme kupříkladu službu Liftago.

Vlakem

Z hlavního nádraží je to k Anybody pouhých 6 minut pěšky, nejprve po hlavní Masarykově třídě a poté doleva na náměstí Zelný trh. Nebo se můžete přiblížit jednu zastávku šalinou číslo 4 a 9 – zastávka Zelný trh.