Otázky a odpovědi

Aneb jak to celé funguje
  1. 1
    Vyberte si pokoj
  2. 2
    Rezervujte si pokoj
  3. 3
    Online check-in
  4. Buďte Anybody

Co zahrnuje cena, kterou vidím v rezervační sekci? Je to pro jednoho, nebo pro dva?

Cena je za celý pokoj, tedy za jednu noc pro dvě osoby se snídaní.

Je možné ubytovat dítě nebo domácího mazlíčka?

Anybody je koncipovaný jako zážitek pro dva dospěláky. Dítě si s sebou můžete vzít, nicméně nejsme schopni zařídit přistýlku. Domácí mazlíčky, prosíme, nechte doma.

Jak velké jsou pokoje? Kolik lidí se v nich může ubytovat?

Pokoje v Anybody, spolu s celým “Anybody zážitkem", jsou primárně šité na míru dvojicím. Tomu odpovídá i jejich velikost. Každému pokoji vévodí luxusní kontinentální lože o velikosti 210x210. Můžete přijet i sám/sama. Nicméně, cena noci je stejná jako byste přijeli v páru.

Jaké je standardní vybavení pokojů?

Standartní vybavení pokojů zahrnuje kontinentální postel 210x210, sprchu s deštěm či vanu, vlastní sociální zařízení, hudbu a světla ovládané tabletem, minibar s originálními drinky, kávovar, klimatizací a především na míru dělanou “hru”, neboli zážitek, jehož se můžete aktivně účastnit.

Je snídaně v ceně? Jaká a kde?

Ano, snídaně je v ceně pokoje. Jelikož vyznáváme pestrost a nocleh v Anybody považujeme za zážitek, nabízíme ji formou výběru z několika přilehlých kaváren.
Jmenovitě jsou to tyto: Podnik , 4pokoje, Café Momenta , Cosmopolis Café , Jazz café Podobrazy. Na pokoji naleznete dva snídaňové vouchery, které si stačí vzít do jakéhokoli z daných podniků s sebou. V podnicích se není třeba rezervovat.

Co si mám představit pod “hrou”, kterou najdu v každém pokoji?

Anybody “hry”, které jsou individualizovány pro každý pokoj, jsou inspirovány slavnými filmy šedesátých let a vychází z principů “role play”. To znamená, že se coby hosté můžete vžít do různých rolí (charakterů), které částečně navazují na náladu daného filmu, a dotvořit si je dle vlastní fantazie. Konkrétněji můžeme říct, že každá “hra” je vymyšlená přímo pro daný pokoj ve spolupráci s designéry, scenáristy i herními specialistkami a zahrnuje čtyři různé “scény”, uvedené audiem, namluveným profesionálními herci. Pro každou scénu jsou k dispozici určité rekvizity, světelné nastavení pokoje a potencionální úkoly. Každá však zároveň plně vychází vstříc Vašim potřebám a je spíše pobídkou k zábavě a zapojení fantazie, než nějakou povinností.

Je tato “hra” i v angličtině? Je uzpůsobena i jiným než heterosexuálním párům?

Anglická verze je dostupná pro všechny pokoje.
Verze pro různá pohlaví a sexuální orientace jsou standardně dostupné na každém pokoji.

Co najdu v minibaru na jednotlivých pokojích?

V každém minibaru naleznete široký výběr z barmanských nealko limonád Zázračná, cocktaily, dotvořené dle nálady a příběhu pokoje, šampaňské, pivo, kávu a drobné pochutiny a vodu.

Jak funguje provoz bez recepce? Na koho se mám obracet, když budu něco potřebovat?

Celý rezervační a check-in proces probíhá online, pro případ posledních úprav/zadávání údajů na místě je Vám k dispozici digitální kiosek v přízemí paláce Zelný trh 10.
Případný nákup doplňkového vybavení pro individualizovanou anybody hru je vyřešen samoobslužnými automaty, stejně jako nadstandardní gastronomická přání nad rámec minibaru.
Po celou dobu Vašeho pobytu je Vám k dispozici telefonní služba, která funguje 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nebojte se na nás obrátit s čímkoli čemu nerozumíte, s jakýmkoli přáním či dotazem. Číslo naleznete zde.

Je v hotelu možnost stravování, popřípadě wellness?

V ceně pokoje v Anybody je snídaně, kterou si můžete vybrat v jednom ze čtyř podniků přímo na náměstí u hotelu – pečlivě jsme je pro Vás vybrali. Obědy ani večeře v Anybody nejsou. V areálu paláce Zelný trh 10 se ale nachází bistro a v nejbližším okolí široký výběr restaurací, takže hlady rozhodně nezahynete. Wellness v hotelu sice není, ale zkuste třeba Saunii, která je 5 minut chůze od Anybody!

Je možný dřívější příjezd (early check-in) nebo pozdní odjezd (late check-out)?

Dřívější příjezd (tedy před 14:00) je možný po předchozí domluvě. Pozdní odjezd je také možný. Můžete si ho objednat během check-in do pokoje. Standardní doba odjezdu je do 10:00. O 1h pozdější odjezd je zpoplatněn 250 Kč, o 2h pozdější pak 500 Kč. (Pozor, možnost pozdního odjezdu je limitovaná jen na určitý počet pokojů denně.)