Tento web běží v testovacím módu. Brzo již všechno spustíme, ale zatím ještě není možné si pokoje zakoupit (provedené nákupy nebudou platné).
hotel
Chci vědět víc

Kdo?

Brněnský fenomén zvaný Lidi z Baru, tentokrát pod taktovkou spoluzakladatele “nejdivnějšího Baru v ČR” Super Panda Circusu, Adama Vodičky.

Co?

Designový hotel pro dva, inspirovaný nejlepšími filmy šedesátých let. Deset různých pokojů – deset různých zážitků.

Kde?

V nově zrekonstruovaném barokním paláci na samém vrcholu nejkrásnějšího brněnského náměstí.
Zelný trh 10!

20% hotel, 80% zážitek.

Anybody Vám nabídne víc než čekáte od designového hotelu pro dva. Ve spolupráci s těmi nejlepšími umělci, barmany a šamankami jsme vytvořili místo, které Vám umožní zažít něco úplně nového.

Chci vidět pokoje

Hotel ve vedlejší roli. V hlavní roli Vy!

Buďte kdokoliv

Anybody je odpověď na věčnou otázku, jaké by to bylo, být na chvíli někým jiným. V Anybody se můžete na jednu noc stát téměř kýmkoliv. Splnit si svou skrytou touhu, nebo se jen dobře pobavit. Od procesu výběru pokoje, přes jeho interaktivní vybavení, až po unikátní „hru“, inspirovanou slavným filmem, která Vás čeká na každém pokoji – všechno směřuje k zážitku na míru přímo a jedině Vám!

Buďte spolu

Chcete být Nebezpečnou Agentkou, Tajuplným Ciznicem, nebo někým úplně jiným? Fascinující hry, které si můžete užít v prostředí komfortu a ohromující vizuality každého pokoje, jsme vytvořili spolu s psychology, role play specialistkami i filmovými scenáristy. Ale hlavně tak, aby si je bylo možno plně užít pouze ve dvou. Neopakovatelný společný zážitek je smyslem Anybody!

Pokoje z jiného světa

V současné době nabízíme pět pokojů – na plný počet deseti se dostaneme v nejbližších měsících.

Buďte Anybody! Vyberte si svůj pokoj.