Dokážeš zachytit pocit?

Inspirováno filmem Zvětšenina

Slavný fotograf/slavná fotografka pořádá ve svém bohémském ateliéru konkurz – a potkává zásadní múzu svého života.

V hlavní roli vy dva

Staňte se na jednu noc slavným fotografem nebo fotografkou a jeho/její múzou! Vytvořte spolu umělecké dílo, jaké svět ještě neviděl. Oslňte se navzájem krásou i záblesky fotoaparátů a rozjeďte photoshoot plný nespoutané svobody a bohémství. Můžete, co chcete – jste přece umělci! Tak co, stativy připraveny? Stačí stisknout jediné tlačítko na tabletu a celý pokoj ožije Vaším novým, společným příběhem.

Vaše jeviště a kulisy

Pokoj s fotografickým plátnem, reflektory a starými foťáky, či vlastní fotokomorou Vás pohostí 4,5 m2 bytelnou kontinentální postelí, minibarem s drinky od Lidí z Baru, světelnými a zvukovými scénami, které můžete ovládat tabletem, klimatizací. Prostřednictvím namluveného scénáře a tematických rekvizit máte možnost prožít příběh inspirovaný filmem Zvětšenina, nebo si jej utvořit dle svého. Stát se na jednu noc třeba modelkou. Zkrátka být Anybody.

Rezervace pokoje Dokážeš zachytit pocit?

Cena zahrnuje 1 noc pro 2 osoby se snídaní.
Pro rezervaci více nocí po sobě nás prosím kontaktujte zde.
Od - do:
Cena:
Cena s dárkovým kupónem:

A ráno skvělou snídani

Snídaně pro dva je v ceně a můžete si ji užít v kterémkoli z pestré nabídky podniků v nejbližším okolí (Podnik, Momenta Cafe, Cosmopolis Cafe, Jazz Cafe Podobrazy a 4pokoje).