Rozverná revoluce

Inspirováno filmem Bláznivý Petříček

Potkali se na večírku a rozhodli se, že zahodí své dosavadní životy, aby prožili noc v nejbláznivějším a nejromantičtějším ze všech světů.

V hlavní roli vy dva

Co kdyby se celý Váš život změnil za jedinou noc? Jste připraveni zahodit společenská pravidla a okovy běžného života a rozpoutat skutečně Rozvernou Revoluci? Ocitáte se na večírku znuděné pařížské smetánky, kde potkáváte svou spřízněnou duši. Buďte spolu rebelové! Společně se vydáváte na pouť plnou romantiky a dobrodružství. Zahoďte všechno, co jste si o sobě mysleli a začněte znovu! Stačí stisknout jediné tlačítko na tabletu a celý pokoj ožije Vaším novým, společným příběhem.

Vaše jeviště a kulisy

Pokoj s vlastní pouťovou střelnicí a oblázkovou pláží Vás pohostí 4,5 m2 bytelnou kontinentální postelí, minibarem s drinky od Lidí z Baru, světelnými a zvukovými scénami, které můžete ovládat tabletem, klimatizací. Prostřednictvím namluveného scénáře a tematických rekvizit máte možnost prožít příběh inspirovaný filmem Bláznivý Petříček, nebo si jej utvořit dle svého. Stát se na jednu noc úplně někým jiným. Zkrátka být Anybody.

Rezervace pokoje Rozverná revoluce

Cena zahrnuje 1 noc pro 2 osoby se snídaní.
Pro rezervaci více nocí po sobě nás prosím kontaktujte zde.
Od - do:
Cena:
Cena s dárkovým kupónem:

A ráno skvělou snídani

Snídaně pro dva je v ceně a můžete si ji užít v kterémkoli z pestré nabídky podniků v nejbližším okolí (Podnik, Momenta Cafe, Cosmopolis Cafe, Jazz Cafe Podobrazy a 4pokoje).