Hra se sny

Inspirováno filmem Muž z Acapulca

Chyťte se za ruce v síti a vymyslete, jaký bude ten nejkrásnější okamžik Vašeho života.

V hlavní roli vy dva

Ztratit se uprostřed džungle v magickém světle neznámých souhvězdí? Usínat v houpací síti nad rozbouřenou Niagárou? Tisíc a jedno dobrodružství čeká na Vaši odvahu, ve světě, kde jedinou hranicí je Vaše společná fantazie. Bojíte se snít jen proto, že by se Vám sen mohl splnit? Seberte odvahu a skočte rovnýma nohama do neznáma – staňte se zasněnými dobrodruhy. Stačí stisknout jediné tlačítko na tabletu a celý pokoj ožije Vaším novým, společným příběhem.

Vaše jeviště a kulisy

Pokoj s houpací sítí, vlastní džunglí a hvězdnou oblohou Vás pohostí 4,5 m2 bytelnou kontinentální postelí, minibarem s drinky od Lidí z Baru, světelnými a zvukovými scénami, které můžete ovládat tabletem, klimatizací. Prostřednictvím namluveného scénáře a tematických rekvizit máte možnost prožít příběh inspirovaný filmem Muž z Acapulca, nebo si jej utvořit dle svého. Stát se na jednu noc třeba dobrodruhem. Zkrátka být Anybody.

Rezervace pokoje Hra se sny

Cena zahrnuje 1 noc pro 2 osoby se snídaní.
Pro rezervaci více nocí po sobě nás prosím kontaktujte zde.
Od - do:
Cena:
Cena s dárkovým kupónem:

A ráno skvělou snídani

Snídaně pro dva je v ceně a můžete si ji užít v kterémkoli z pestré nabídky podniků v nejbližším okolí (Podnik, Momenta Cafe, Cosmopolis Cafe, Jazz Cafe Podobrazy a 4pokoje).