Skrytý půvab hříchu

Inspirováno filmem Kráska dne

Vyznejte šeptem v tichu svoje nejodvážnější přání, pod svícnem je nejkrásnější šero.

V hlavní roli vy dva

Utajený klub jen pro zasvěcené, plný svébytných rituálů, masek a hábitů, ale taky divoké zábavy v neonovém světle? Právě dnes se otvírají jeho dveře a Vy máte šanci nakouknout dovnitř, stát se členy tajné společnosti a společně se rozhodnout, jak hluboko ze studnice vlastní touhy jste připravení ochutnat! Magická noc začíná za 3,2,1… Stačí stisknout jediné tlačítko na tabletu a hra může začít. Stačí stisknout jediné tlačítko na tabletu a celý pokoj ožije Vaším novým, společným příběhem.

Vaše jeviště a kulisy

Pokoj s podivuhodnou prastarou zpovědnicí, bizarním oltářem a výhledem na posvátný chrám Vás pohostí 4,5 m2 bytelnou kontinentální postelí, minibarem s drinky od Lidí z Baru, světelnými a zvukovými scénami, které můžete ovládat tabletem, klimatizací. Prostřednictvím namluveného scénáře a tematických rekvizit máte možnost prožít příběh inspirovaný filmem Kráska dne, nebo si jej utvořit dle svého. Stát se na jednu noc úplně někým jiným. Zkrátka být Anybody.

Rezervace pokoje Skrytý půvab hříchu

Cena zahrnuje 1 noc pro 2 osoby se snídaní.
Pro rezervaci více nocí po sobě nás prosím kontaktujte zde.
Od - do:
Cena:
Cena s dárkovým kupónem:

A ráno skvělou snídani

Snídaně pro dva je v ceně a můžete si ji užít v kterémkoli z pestré nabídky podniků v nejbližším okolí (Podnik, Momenta Cafe, Cosmopolis Cafe, Jazz Cafe Podobrazy a 4pokoje).