Tango naslepo

Inspirováno filmem Poslední tango v Paříži

Dva cizí lidé v cizím městě – v jednom pokoji, nabitém vášní, vínem, tancem a fantaziemi, které si můžou splnit jen oni navzájem…

V hlavní roli vy dva

Myslíte si o sobě, že jste vášniví? Zavřete oči. Jste v nejvášnivějším městě ze všech, v pokoji nad rozpálenými střechami Paříže. Ze starého gramofonu zní tango. Jak jste se sem dostali? Zasekli jste se spolu ve výtahové kabině a zjistili jste, že odteď už nemůžete být jeden bez druhého. Náhoda? Osud? Bláznivá cesta vášně a dobrodružství se na nic víc neptá. Dva cizinci, co se právě poznali. Chcete si dát rande se svým vlastním Osudem? Stačí stisknout jediné tlačítko na tabletu a celý pokoj ožije Vaším novým, společným příběhem.

Vaše jeviště a kulisy

Pokoj s vlastním metrem a prastarou výtahovou kabinou Vás pohostí 4,5 m2 bytelnou kontinentální postelí, minibarem s drinky od Lidí z Baru, světelnými a zvukovými scénami, které můžete ovládat tabletem, klimatizací. Prostřednictvím namluveného scénáře a tematických rekvizit máte možnost prožít příběh inspirovaný filmem Poslední tango v Paříži, nebo si jej utvořit dle svého. Stát se na jednu noc třeba cizincem. Zkrátka být Anybody.

Rezervace pokoje Tango naslepo

Cena zahrnuje 1 noc pro 2 osoby se snídaní.
Pro rezervaci více nocí po sobě nás prosím kontaktujte zde.
Od - do:
Cena:
Cena s dárkovým kupónem:

A ráno skvělou snídani

Snídaně pro dva je v ceně a můžete si ji užít v kterémkoli z pestré nabídky podniků v nejbližším okolí (Podnik, Momenta Cafe, Cosmopolis Cafe, Jazz Cafe Podobrazy a 4pokoje).