Noc na scéně

Inspirováno filmem Snídaně u Tiffanyho

Dva herci na neobvyklém castingu do romantického filmu poznávají všechny druhy luxusu, zábavy a rozkoší – a taky jeden druhého.

V hlavní roli vy dva

Milujete lesk a šarm starého Hollywoodu? Tak co se tam na jednu noc přenést? Stát se na jednu noc dvěma úchvatnými herci? Ve městě hvězdné záře dostává každý jen jednu šanci – ta Vaše je právě teď. Užijte si svou noc slávy pěkně ve dvou, na natáčení nejstylovějšího filmu všech dob. Ale co to je za film, když jste tam jenom vy dva? Nebo je všechno jinak? Drama, komedie a hlavně hodně lásky – jak to všechno dopadne máte ve vlastních rukou! Kamera, klapka a jedem! Stačí stisknout jediné tlačítko na tabletu a celý pokoj ožije Vaším novým, společným příběhem.

Vaše jeviště a kulisy

Pokoj s vanou na pódiu a dechberoucím sofa Vás pohostí 4,5 m2 bytelnou kontinentální postelí, minibarem s drinky od Lidí z Baru, světelnými a zvukovými scénami, které můžete ovládat tabletem, klimatizací. Prostřednictvím namluveného scénáře a tematických rekvizit máte možnost prožít příběh inspirovaný filmem Snídaně u Tiffanyho, nebo si jej utvořit dle svého. Stát se na jednu noc třeba herečkou. Zkrátka být Anybody.

Rezervace pokoje Noc na scéně

Cena zahrnuje 1 noc pro 2 osoby se snídaní.
Pro rezervaci více nocí po sobě nás prosím kontaktujte zde.
Od - do:
Cena:
Cena s dárkovým kupónem:

A ráno skvělou snídani

Snídaně pro dva je v ceně a můžete si ji užít v kterémkoli z pestré nabídky podniků v nejbližším okolí (Podnik, Momenta Cafe, Cosmopolis Cafe, Jazz Cafe Podobrazy a 4pokoje).