Transgalaktický rande

Inspirováno filmem Barbarella

Vyleťte spolu na cestu do vesmíru barev a pohybů, aniž byste si řekli jediné slovo v jazyku, který jste doposud znali!

V hlavní roli vy dva

Přistaňte na planetě zábavy a fantazie a zažijte naprosté předávkování smíchem a radostí! Bláznivé setkání dvou různých planetárních druhů po ztroskotání mezigalaktické rakety se změní ve vesmírné rande snů – a Vy budete u toho, uprostřed pokoje plného světel, kosmických rostlin a raketových modulů! Základno, jsme ready? Stačí stisknout jediné tlačítko na tabletu a celý pokoj ožije Vaším novým, společným příběhem.

Vaše jeviště a kulisy

Nejbláznivější hotelový pokoj s magickou matmosovou koupelí a vlastním přistávacím modulem Vás pohostí 4,5 m2 bytelnou kontinentální postelí, minibarem s drinky od Lidí z Baru, světelnými a zvukovými scénami, které můžete ovládat tabletem, klimatizací. Prostřednictvím namluveného scénáře a tematických rekvizit máte možnost prožít příběh inspirovaný filmem Barbarella, nebo si jej utvořit dle svého. Stát se na jednu noc třeba barbarským vládcem. Zkrátka být Anybody.

Rezervace pokoje Transgalaktický rande

Cena zahrnuje 1 noc pro 2 osoby se snídaní.
Pro rezervaci více nocí po sobě nás prosím kontaktujte zde.
Od - do:
Cena:
Cena s dárkovým kupónem:

A ráno skvělou snídani

Snídaně pro dva je v ceně a můžete si ji užít v kterémkoli z pestré nabídky podniků v nejbližším okolí (Podnik, Momenta Cafe, Cosmopolis Cafe, Jazz Cafe Podobrazy a 4pokoje).