Nasaď mi pouta

Inspirováno filmem Faster, Pussycat! Kill! Kill!

Víte, jak se tomu říká, když jste konečně svobodní, i když přitom máte na rukou úzce semknutá pouta?

V hlavní roli vy dva

Už jste někdy cítili dotek ocelové bouchačky na vlastní holé kůži? Připravte se na adrenalinovou jízdu zakázanou čtvrtí města, kde platí jediné pravidlo – buď ty nasadíš pouta mně, nebo já tobě! Za hranou zákona čeká neprobádané území – objevte ho spolu! Staňte se detektivy, co se nebojí dostat za hranu. Připraveni postavit se do služby? Stačí stisknout jediné tlačítko na tabletu a celý pokoj ožije Vaším novým, společným příběhem.

Vaše jeviště a kulisy

Pokoj s elektrickým křeslem, stovkou černých polštářů a stovkou prapodivných nástrojů Vás pohostí 4,5 m2 bytelnou kontinentální postelí, minibarem s drinky od Lidí z Baru, světelnými a zvukovými scénami, které můžete ovládat tabletem, klimatizací. Prostřednictvím namluveného scénáře a tematických rekvizit máte možnost prožít příběh inspirovaný filmem Faster, Pussycat! Kill! Kill!, nebo si jej utvořit dle svého. Stát se na jednu noc třeba detektivem. Zkrátka být Anybody.

Rezervace pokoje Nasaď mi pouta

Cena zahrnuje 1 noc pro 2 osoby se snídaní.
Pro rezervaci více nocí po sobě nás prosím kontaktujte zde.
Od - do:
Cena:
Cena s dárkovým kupónem:

A ráno skvělou snídani

Snídaně pro dva je v ceně a můžete si ji užít v kterémkoli z pestré nabídky podniků v nejbližším okolí (Podnik, Momenta Cafe, Cosmopolis Cafe, Jazz Cafe Podobrazy a 4pokoje).